TÜM HABERLER

     Makrokalite hizmeti; hep ucuz hep kaliteli sloganı ile tüm Türkiye ile buluşturan Makromarket daha önce 2 mağaza ile faaliyet gösterdiği Karadenizin incisi ve  kurtuluş savaşı ateşinin yakıldığı güzel  Samsun’da 3. mağazasını faaliyete geçirdi.

     A’dan Z’ye tüm temel  gıda ve ihtiyaç ürünlerinin bulunduran liman şubesinin açılışı  Makromarket Yönetim kurulu başkanı Sayın Şeref SONGÖR, İlkadım Belediye Başkanı Sayın Necattin DEMİRTAŞ ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi.  Modern ve ferah mağazada  bir çok üründe şok indirimler, özel promosyonlar ve hediyeli satışların yanı sıra  açılışa özel bir çok farklı aktivite uygulandı ayrıca Makromarket  Çocuk Tiyatrosunun gösterileri açılışı renklendirdi

     Müşteri odaklı hizmeti her şeyin üzerinde tutan Makromarket, İlkadım semtinde açılan  mağaza ile  Kaliteli mağazacılık anlayışını Samsun’un her yerine  taşımayı hedefliyor. Makromarket; Liman şubesinin yanında faaliyete açmayı planladığı 5 mağaza ile Samsun’daki etkinliği artırmaya devam edecek.

   Makromarket  Makro kalite hizmet anlayışını Samsun liman mağazasında 700 metrekare alana sahip modern ve ferah bir mağazada tüketicilere sunuyor. Tüm gıda ve ihtiyaç ürünlerinin bulunduğu İlkadım Liman   şubesi;  nitelikli  22 çalışanı  ve 3 kasasıyla  hizmet veriyor.

    Makromarket Mağazalar Zinciri bugün  itibariyle  9 ilde bulunan 110 aşkın mağazası ve  4000’nin üzerinde personeli ile çalışmalarına hızını kesmeden istikrar çerçevesinde  devam etmektedir.

   2009 yılının son çeyreğinde  fırsat yatırımlarını değerlendirmeye devam eden  Makromarket 2010 yılında da zirveye doğru emin adımlarla ilerleyecektir.

MAKROMARKET

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

İrtibat Tel: 0 312 815 47 05  (pbx)