TÜM HABERLER

MAKROMARKET Kurum İçi ve Kurum Dışına Yönelik Haber-Magazin-Kültürel Dergi

1. Hedef Kitlesi : Belli bir alım gücüne sahip Makromarket Müşterileri

2. Baskı Adeti : 20.000

3. İçerik : MAKRO Vizyon Dergisi; Geçmişten günümüze Müşterisine Çizgi Ötesi Hizmet kalitesini sunan Makromarket Mağazalar Zincirinin kurumsal yapısına katkıda bulunacak bir PR aracı olarak kullanılacaktır. Mağazalarında “Mutlu&Memnun Müşteri” ilkesine yakışır bir şekilde çalışmalarına devam eden Makromarket; MAKRO Vizyon adı altında yayımlayacağı kurumsal dergisi ile hem sektör aktörlerine, hem birlikte çalıştığı üretici&tüketici firmalarına hem de hitap ettiği binlerce müşterisine yeni bir bakış açısı kazandıracak.

MAKRO Vizyon Makromarket Mağazalarının faaliyet gösterdiği bölgelerde alışveriş kültürünün ve yaşam şeklinin değişmesine katkıda bulunacak. 2007 yılı itibariyle 3 ayda bir 20.000 adet yayımlancak olan MAKRO Vizyon Dergisi mağazalarımızda ücretsiz olarak belli bir gelir seviyesine sahip olan müşterilerimize dağıtılacaktır.


• MAKRO Vizyon; Makromarket’te satılan ürünleri; üreten firmaların ve üretim şeklinin müşteriye daha detaylı bir şekilde aktarılmasına yardımcı olacak. Böylece Makromarket markasına ve bu marka altında satılan ürünlere daha fazla güven duyulmasını sağlayacak.

• MAKRO Vizyon; Müşterilerimizin alışveriş konusunda bilinçlenmesini sağlayarak marka ve müşteri arasındaki ilişkiyi sağlamlaştıracak.

• MAKRO Vizyon ile Makromarket Müşterileri; Mağazalardan belli bir bedel ödeyerek satın aldıkları ürünler konusunda daha fazla bilgiye sahip olacaklar.

• MAKRO Vizyon; Makromarket Müşterilerinin tüketim konusundaki alışkanlıkların değişmesine ve gelişmesine katkıda bulunarak farklı ve faydalı bilgilerle yaşamını kolaylaştıracak.

• MAKRO Vizyon içeriği ile; Gazete, dergi almayan ve okuma alışkanlığı olmayan Makromarket Müşterilerinin yaşamına keyif katacak konuların yanı sıra; Sağlık, Genel Kültür, Güzellik, Yemek, Bulmaca…vs gibi köşeleri ile Makromarket Müşterisini bilgilendirirken eğitecek, eğitirken araştırmaya yönlendirecek ve eğlenceli konularla hoş vakit geçirmelerini sağlayacak..