TÜM HABERLER
Makromarket 13 Mayıs Anneler Günü nedeniyle düzenlediği akşam yemeğinde müşterilerini ağırladı. Etkinlik kapsamında yapılan çekilişte çok sayıda talihli, çeşitli armağanlar kazandı.

Lale Restoran’ın ihtişamlı salonunda Makromarket müşterilerinden oluşan davetli kitlesiyle gerçekleşen akşam yemeği, hafif bir müzikle başladı. Sunuculuğunu Bahri Özipek’in üstlendiği gecede ilk olarak Makromarket Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Songör bir konuşma yaptı. İçeriğinde annelerin ve Anneler Günü’nün öneminin yer aldığı konuşmanın ardından etkinlik, şiirlerle devam etti. Şiir dinletisinden sonra Lale Restoran Müzik Ekibi sahnedeki yerini aldı. Davetlilere kusursuz bir müzik ziyafeti sunulmasının ardından herkesin merakla beklediği büyük çekiliş yapıldı. Sahnede gerçekleşen çekiliş sonucunda Meryem-Mustafa Taşkın ile Fatma-Erkan Cömert çiftleri 70 ekran televizyon; nişanlı çift Belma Coşar ve Göker Kömürcü ile Gönül-Ünal Taştan ve Ethem-Çiğdem Pehlivan çiftleri, 55 ekran televizyon kazandılar. Ödül kazanan müşterilerin coşkusuna sahne olan çekilişin ardından bir de anneler arasında müzik yarışması düzenlendi. Makromarket müşterilerinden 6 anne, yarışmaya katıldılar. Salondan yükselen alkışların belirleyici olduğu yarışmanın sonucunda birinci gelen anneye 37 ekran televizyon, ikinciye su ısıtıcısı, üçüncüye ütü hediye edildi.
Ödül töreninin ardından sahne, görkemli bir ateş yağmuruyla aydınlatılırken salona meşaleler eşliğinde dev kutlama pastası getirildi. Makromarket Yönetim Kurulu üyeleri ve eşlerinin kestiği pasta, akşam yemeğinin finaline renk kattı. Pasta kesiminden sonra Lale Restoran Müzik Ekibi yeniden sahnede davetlilerle buluştu. Gece, davetli konukların neşe içinde dans etmeleriyle son buldu.