TÜM HABERLER
MAKROMARKET’İN BÜYÜK YAZ KAMPANYASI

Makromarket yüzyılın en büyük yaz kampanyasını gerçekleştirdi. 363 Makromarket müşterisinin arabadan dizüstü bilgisayara yüzlerce hediye kazandığı kampanya, Makromarket müşterileri tarafından yoğun ilgi gördü. Çekiliş akşamı Makromarket tarafından düzenlenen Gece Yolcuları ve Orhan Hakalmaz konserleri, Ankara halkı tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

363 hediyenin sahiplerini bulduğu Makromarket’in büyük kampanyası, 8 Eylül günü gerçekleştirilen çekiliş ve konserler dizisiyle sona erdi. Makromarket Yüzyılın Büyük Yaz Kampanyası kapsamında, 4 Temmuz - 2 Eylül tarihleri arasında Makromarket mağazalarından tek seferde 50 YTL’lik alışveriş yapan her Makromarket müşterisine bir çekiliş kuponu verdi. Talihlilerin belirlenmesi için, 8 Eylül günü İstanbul Yolu Makromarket’te görkemli bir organizasyon gerçekleştirildi. Noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda gerçekleştirilen çekilişte 21 Fiat Albea Sole, 121 HP dizüstü bilgisayar, 221 Vestel 70 ekran televizyon sahiplerini buldu. Başkent halkının yoğun ilgi gösterdiği kampanya çekilişi heyecanlı dakikalara sahne oldu. Araba kazanan talihliler Makromarket yetkilileri tarafından aranarak Makromarket’e davet edildi. Makromarket’e gelen talihlilerin sevinci gözlerinden okunuyordu.

Konser dizisi öncesinde araba talihlileri sahnede bir toplu fotoğraf çektirdiler. Hediye talihlilerinin belirlenmesinin ardından saat 19.00’da Gece yolcuları ve saat 20:30’da da Orhan Hakalmaz sevenleri ile buluştu. Şarkılarıyla tüm halkı coşturan Gece Yolcuları konserinin ardından havai fişek gösterileri gökyüzünü bin bir renge boyadı. Hayranlıkla izlenen gösteriden sonra, Orhan Hakalmaz sahne aldı. Söylediği türkülerle izleyicileri coşturan Hakalmaz’la beraber gece sona erdi.

21. YÜZYIL BÜYÜK YAZ KAMPANYASI HEDİYELERİ SAHİPLERİNE VERİLDİ

Hediye almak her insanı mutlu eder. Bu düşünceden yola çıkan Makromarket Mağazalarında sürekli alışveriş yapan müşterilerini 363 Muhteşem hediye vererek mutlu etti.

Makromarket mağazalarından alışveriş yaptılar ve muhteşem hediyeler kazandılar. 363 Muhteşem Hediye 22 Eylül Cumartesi Saat:13:00 ‘te sahiplerine teslim edildi. 21 Fiat Albea talihlileri bir taraftan arabalarını tüm detaylarıyla incelerken diğer taraftan da Makromarket’e teşekkürlerini ifade ettiler.

Bunun yanında 121 Adet HP dizüstü bilgisayar ve 221 Adet Vestel 70 Ekran TV kazanan talihliler Makromarket’in mağazalarında Makro kalite hizmet sunmanın yanında büyük çaplı hediye kampanyaları düzenleyerek müşterisine de ekstra yüzlerce hediye kazandırdığını ifade ettiler. Yapılan Hediye kampanyalarından son derece memnun kalan Makromarket Müşterileri hediye almanın mutluluğunu ve heyecanını doyasıya yaşadılar.