TÜM HABERLER
Anadolu’nun yerli markası Makromarket, “Hizmet Tüm Türkiye’ye” sloganıyla başladığı büyüme hedeflerinin kapsamını genişletmeye devam ediyor. Bu çerçevede Makromarket, Doğu Anadolu’nun İç Anadolu’ya açılan kapısı Malatya’da halkın yoğun katılımıyla 6 bin metrekarelik bir mağaza açtı. Uyum Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Makromarket, Malatya’nın en büyük hipermarketi olma özelliğini taşıyor.

Hizmet Tüm Türkiye’ye sloganıyla hizmet ağını her geçen gün daha da genişleten Makromarket, Türkiye ekonomisine meşhur kayısısıyla büyük katılar sağlayan Malatya’ya da çizgi ötesi hizmet kalitesini taşıdı. Malatya’nın en büyük hipermarketi olarak hizmet verecek olan Malatya Makromarket, 19 Nisan Cumartesi günü Malatya halkının yoğun katılımıyla açıldı. Malatya halkının kasalarda uzun kuyruklar oluşturduğu Makromarket’e halkın yoğun ilgisi, gecenin geç saatlerine kadar devam etti. Türkiye genelinde 9 ilde 92 mağazasıyla milyonlarca tüketiciye ulaşan Makromarket, Malatya’da da makro kaliteli hizmeti mikro fiyatlarla sunuyor.

Uyum Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Malatya Makromarket, 6 bin metrekarelik net satış alanında, 55 bini aşkın ürün çeşidini 100 nitelikli personeliyle Malatya halkına ulaştırıyor. Dondurulmuş gıdadan temizlik ve kozmetik ürünlerine, içecekten taze gıdaya, ev ihtiyaç ürünlerinden tekstile, kültür reyonundan ayakkabıya, unlu mamullerden balığa kadar pek çok ürünün bulunduğu Makromarket reyonları, Malatya halkının arayacağı en küçük ayrıntıları bile içerisinde barındırıyor.

Modern ve ferah mağazasıyla açıldığı ilk gün Malatya halkının çok yoğun ilgisini gören Makromarket, Malatya halkını gerçek hizmet kalitesiyle tanıtırmış olmanın haklı gururunu yaşıyor. Kaliteli hizmeti uygun fiyatla birleştiren Makromarket, Malatya halkına çok farklı bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Uyum Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan eğlence merkezleri ve farklı konseptteki mağazalarla müşterilerinin keyifli alışveriş yolculuğunu pekiştiren Makromarket, bölgenin alışveriş ve tüketim kültürüne yepyeni bir boyut getirdi.