TÜM HABERLER
"Çizgi Ötesi Hizmet" Karaman’da...

"Hizmet Tüm Türkiye’ye" sloganıyla Türkiye genelinde yatırımlarını sürdüren Makromarket; Afra Mağazalarının Makromarket konseptine dönüşümü sürecinde Samsun, Malatya ve Konya mağazalarından sonra şimdi de Karamanoğlu Mehmet Bey’le özdeşleşmiş, "Türkçenin başkenti" sıfatını fazlasıyla hak etmiş önemli bir kültür ve ticaret merkezi Karaman’ı Uyum Alışveriş Merkezleri bünyesinde müşterileriyle buluşturuyor.

Karamanlı müşterilerin temel ve sosyal tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri Uyum Alışveriş Merkezleri kapsamında faaliyet gösteren Makromarket mağazasının yanı sıra; 400 araç kapasiteli otopark, fast-food, kafeterya, bowling solonu, Sinema salonu, eğlence merkezi gibi sosyal bölümlerde yer alıyor.

Çizgi ötesi hizmet kalitesini, modern ve ferah mağazasında sunan Makromarket, 3500 m2 net satış alanında A’dan Z’ye tüm gıda ve ihtiyaç ürünleri, işinin uzmanı 75 güler yüzlü çalışanı ve 12 kasasıyla makro kalite hizmeti mikro fiyatlarla sunuyor.

Müşteri mutluluğunu ve memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Makromarket; satışa sunduğu ürünlerin; gıda güvenliği şartlarını sağlayarak kaliteli, sağlıklı ve güvenli bir şekilde müşterilerine ulaştırıyor.

2007 yılını çok büyük atılımlar yaparak ciddi bir büyümeyle kapatan; 2008 yılında istikrarlı ve emin adımlarla ulusal bir perakende zinciri olma sürecine hız veren Makromarket; uluslararası bir marka olmayı ve bu markayı Türkiye’ye Türk insanına kazandırmayı hedefliyor.