TÜM HABERLER
85 mağazasıyla sektörde 16 yılını dolduran Makromarket, eğitim birimlerinde yetiştirdiği nitelikli personeli ile müşterisine en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor. Standartlarını korumak amacıyla perakende sektöründe kalifiye eleman yetiştirerek, insan odaklı yatırımlarıyla örnek projeler üretmeye devam ediyor.

Kusursuzluk anlayışı ile işine özen gösteren, yaptığı tüm çalışma ve yatırımlarında müşterisine odaklanan, müşterisinin beklenti ve ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap veren, geleneklerini geleceğe taşıyan, Ankara’dan yeşeren kökleriyle tüm Türkiye’yi saran Makromarket;
Ankara, Kırıkkale, Samsun, Konya, Malatya ve Karaman'dan sonra şimdi de Türkiye'nin turizm cenneti olan Alanya'da ilk şubesini açtı.

Mağazalarındaki çizgi ötesi hizmet kalitesini, geniş ürün yelpazesi ve profesyonel çalışanlarıyla sağlayan Makromarket, 2500 m2 net satış alanında A’dan Z’ye tüm gıda ve ihtiyaç ürünleri, işinin uzmanı 60 güler yüzlü çalışanı ve 10 kasasıyla Alanyalı müşterilerine makro kalitede hizmeti, mikro fiyatlarla sunuyor.

Dondurulmuş gıdadan temizlik ve kozmetik ürünlerine, içecekten taze gıdaya, ev ihtiyaç ürünlerinden tekstile, kültür reyonundan ayakkabıya, unlu mamullerden balığa kadar pek çok ürünün bulunduğu Makromarket reyonları, Alanya halkının arayacağı en küçük ayrıntıları bile içerisinde barındırıyor.

Müşteri mutluluğunu ve memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Makromarket; satışa sunduğu gıda ürünlerini konusunda uzman mühendisler kontrolünde ve gıda güvenliği şartlarını sağlayarak kaliteli, sağlıklı ve güvenli bir şekilde müşterilerine ulaştırıyor.

2007 yılını çok büyük atılımlar yaparak ciddi bir büyümeyle kapatan; 2008 yılında istikrarlı ve emin adımlarla ulusal bir perakende zinciri olma sürecine hız veren Makromarket; uluslararası bir marka olmayı ve bu markayı Türkiye’ye Türk insanına kazandırmayı hedefliyor.