TÜM HABERLER
Anadolunun Yerli Markası Makromarket olarak; “Hizmet Tüm Türkiye’ye” sloganı ile istikrarlı ve hızlı büyüme hamlelerimiz devam etmektedir.

Perakende sektöründe 1991 yılından bugüne, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla yatırımlar yaparak Türkiyenin en büyük perakende kuruluşlarından biri olduk. Sektörde 17. yılımızı doldururken binlerce çalışanımızla, makro kalite hizmeti, mikro fiyatlarla sunarak ayrıcalıklı hizmetlerimizi devam ettiriyoruz.

Bilindiği üzere NAZAR ve AFRA mağazalarını hizmet zincirimize dahil ederek, daha çok insana daha iyi hizmet götürme yolunda adımlar atmıştık. Bu mağazaların MAKROMARKET konseptine uymayan bazılarını eledikten sonra, tamamen revize ederek, standartımıza uygun hale getirip müşterilerimizin hizmetine sunduk.

Makromarket olarak; hizmet ağımızı genişletme çalışmalarımız doğrultusunda, Kayseri’de 14 şubesi bulunan OFİS-EVİM mağazalarını gurubumuza dahil etmiş bulunmaktayız.

Böylece hizmet ağımız Ankara , Samsun, Kırıkkale, Malatya, Konya, Karaman, Mersin ve Antalya’dan sonra Kayseri’yi de kapsar hale gelmiştir.

OFİS-EVİM marketleriyle birlikte, hizmet alanımız 8 ilden 9 ile, mağaza sayımız; 91 den 105’e, müşteri alanımız 103.000 m2’den 115.000 m2’ye personel sayımız ise 3550’den 3950’ye ulaşmış bulunmaktadır. Böylece hizmet verdiğimiz günlük müşteri sayımızda 110.000’den 125.000’e ulaştı.

Rekabetin çok yoğun yaşandığı günümüz perakende sektöründe istikrarlı büyüme çizgimizi sürdürürken, Makromarketler zinciri olarak, sağlam ve güçlü altyapımızla, Türkiye’nin en büyük yerli markası olma vizyonumuzu devam ettirmekteyiz.

Sektörümüze ve tüm ülkemize hayırlı olmasını dilerim.

Mehmet SONGÖR
Makromarket Genel Müdür Yrd.