TÜM HABERLER
Makromarket, kaliteli hizmet anlayışını Türkiye ile buluşturmaya devam ediyor.

Ofis – Evim mağazalarının Makromarket konseptine dönüşümü sürecinde Kayseri’de ilk resmi mağaza açılışını yapan Makromarket 17 Ocak 2009 tarihinde gerçekleştirdiği açılışla Kayserideki ilk resmi açılışını Keykubat mağazasıyla yaptı. “Hizmet Tüm Türkiye’ye” sloganıyla Türkiye genelindeki yatırımlarına büyük bir hızla devam eden Makromarket, böylece hizmet kalitesini,Kayseri Keykubat mağazasını açarak bölge halkına taşıdı.
Müşteri mutluluğunu ve memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Makromarket, satışa sunduğu ürünlerin gıda güvenliği şartlarını yerine getirerek kaliteli, sağlıklı ve güvenli bir şekilde artık Kayseri halkına da ulaşmasını sağlıyor.
Kayseri halkının yoğun ilgi gösterdiği açılış, tattırım standlarının yanı sıra Makromarket Tiyatro Ekibi’nin gerçekleştirdiği özel gösterilerle son derece renkli geçti. Özel fiyat indirimlerinin de uygulandığı açılışta halkın ilgisi gün boyu devam etti.
Makromarket çizgi ötesi hizmet kalitesini Kayseri Keykubat mağazasında 600 metrekare alana sahip modern ve ferah bir mağazada tüketicilere sunuyor. Tüm gıda ve ihtiyaç ürünlerinin bulunduğu Keykubat şubesinde işinin uzmanı 20 çalışanı ve 3 kasasıyla hizmet veriliyor.
Makromarket Mağazalar Zinciri bugün itibariyle 9 ilde bulunan 104 mağazası 4000 personeli ile hizmet vermektedir. Hafta içi ortalama 110.000-125.000 hafta sonu 135.000-150.000 müşteriye hitap eden Makromarket; 55 bini aşan ürün çeşidi ile tüketicisine hizmet veriyor. Müşteri odaklı hizmet ilkelerini prensip edinen Makromarket, rahat ve ferah mağazalarında profesyonel personel kadrosu ile makro kalite ürünleri mikro fiyatlarla satışa sunmaktadır. Makromarket, Modern ve ferah mağazalarında hafta içi 758 bin hafta sonu 1milyon adet üzerinde ürün satışı sağlamaktadır. Makromarket Mağazalar Zincirinin her bir mağazasında otopark ve ücretsiz servis imkanı bulunmaktadır. Hatta 2500-6500 m2 arasında müşteri hizmet alanı bulunan mağazalarında yaklaşık 300 araç kapasiteli, kapalı otoparkları bulunmaktadır.