TÜM HABERLER
Ünlü İlahiyatçı ve TV programcısı Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu, söyleşi ve imza günü için 7 Mart Cumartesi günü Makro Alışveriş Merkezleri’nde sevenleriyle bir araya geldi.
Söyleşi ve imza günü için Makro Alışveriş Merkezleri’nde konuk olan Nihat Hatipoğlu, söyleşide amacının 70 milyon insanın yaşadığı Türkiye’de bütün evlerde Hz. Muhammed (SAV)’ın isminin zikredilmesi olduğunu, bu gaye için de yola çıktığını söyledi. Nihat Hatipoğlu, bu amacına da yaklaştığını ve şükrettiğini de dile getirdi.
Mevlana şehri Konya’da bulunmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Nihat Hatipoğlu, 8 Mart’ta kutlanacak Mevlid Kandili’ni de tebrik ederek tüm İslam âlemine hayırlı olmasını diledi.
Özellikle kadınların yoğun ilgi gösterdiği programda Hatipoğlu, bugüne kadar hiçbir yerde bulunmayan “Büyüklerin Duaları” kitabını imzaladı.
Nihat Hatipoğlu’nun 2008 yılında çıkardığı ve çok yoğun ilgi gördüğü dua kitabının hiçbir yayınevi, dağıtımcı ve kitap satış noktalarında müşteriye sunulmadığı ve sadece televizyonda yapmış olduğu programda dağıttığı “Büyüklerin Duaları” kitabı sadece Makromarket mağazalarının raflarında yer aldı. Müşteriler tarafından da kitap büyük bir ilgi gördü.

MAKROMARKET
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

İrtibat Tel: 0 312 815 47 05 (pbx)