TÜM HABERLER
En kaliteli, en taze ve en hesaplı hizmet Makromarket’te. Makromarket, makro kaliteyi ve mikro fiyatları Ankara’lılarla buluşturmaya devam ediyor.
Makromarket, Ankara Site Yıldız’da yeni bir mağaza daha hizmete açtı. Makromarket Site Yıldız Mağazası’nın açılış töreni, 4 Nisan Cumartesi günü Makromarket yönetim kurulu başkanı sayın Şeref SONGÖR, Yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda müşterinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Gıdadan temizliğe, manavdan zücaciye ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Site Yıldız Mağazası modern, rahat ve 1400 m2’lik satış alanında müşterilerine makro hizmet kalitesini sunmakta, eğitimli, profesyonel ve güler yüzlü 36 personeliyle ve 7 kasasıyla da bölge halkına hizmet vermektedir.

Makromarket, açılış dolayısıyla temel gıda, temizlik ve manav ürünlerin birçoğunda özel fiyat indirimleri uyguladı. Bizleri hizmet götürdüğümüz her bölgede bizleri yalnız bırakmayan müşterilerimizin; özellikle de minik müşterilerimizin hoş vakit geçirmelerini sağlamak için Grup Yağmur konseri, tiyatro gösterisi ve hediyeli yarışmalar düzenledi. Renkli anların yaşandığı açılış töreninde müşterilerimiz bol bol eğlendi. Müşteriler tüm gün mağazada yapılan indirimli ürünlere büyük ilgi gösterdi.
Makromarket Mağazalar Zinciri bugün itibariyle 9 ilde bulunan 104 mağazası 4000 personeli ile hizmet vermektedir. Hafta içi ortalama 110.000–125.000 hafta sonu 135.000–150.000 müşteriye hitap eden Makromarket; 55 bini aşan ürün çeşidi ile tüketicisine hizmet vermektedir. Müşteri odaklı hizmet ilkelerini prensip edinen Makromarket, rahat ve ferah mağazalarında profesyonel personel kadrosu ile makro kalite ürünleri mikro fiyatlarla satışa sunmaktadır. Makromarket, modern ve ferah mağazalarında hafta içi 758 bin hafta sonu 1 milyon adet üzerinde ürün satışı sağlamaktadır. Makromarket Mağazalar Zincirinin her bir mağazasında otopark ve ücretsiz servis imkânı bulunmaktadır.
MAKROMARKET
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

İrtibat Tel: 0 312 815 47 05 (pbx)