TÜM HABERLER

19 Mayıs’ta Salı Bir Başka Sallanıyor
“Her Salı Sallanır” konsepti altında Salı günleri manav ürünlerinde uygulanan indirimler, 19 Mayıs Salı günü Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir başka sallanıyor. 19 Mayıs dolayısıyla 16–17 ve 18 Mayıs tarihlerinde gıda, temizlik ve ev tekstil ürünlerinde, 19 Mayıs Salı günü de manav ürünlerinde özel fiyatlar Makromarket müşterilerini bekliyor.
Makro Kart Gold ile tek seferde 50 TL ve katları alışverişlerde de 19 Mayıs Salı gününe özel 1 adet Bingo Automat Konsantre 2 Kg sadece 2 TL’den satışa sunuluyor.
Makromarket’e Gelin, 10 Hyundai’den Biri Sizin Olsun
Makromarket’e Özel Nestle’den 100 Muhteşem Hediye... Nestle’nin 100. yılı kutlaması kapsamında Makromarket’lerde özel olarak düzenlenen kampanya kapsamında Makromarket müşterileri 100 muhteşem hediyeden birini sadece 10 TL değerinde yapacakları alışveriş karşılığında kazanma şansı yakalıyor.
19 Mayıs – 12 Temmuz tarihleri arasında tek seferde Nestle ürün gruplarından (Polo, Nestle, Haribo, Nesfit, Maggi, Nescafe, Nesquik, Coffee Mate) 10 TL ve katlarında alışveriş yapan Makromarket müşterileri 10 adet Hyundai Otomobil, 30 adet Vestel 82 Ekran Plazma ve 60 adet Bianchi Bisiklet kazanma fırsatı elde ediyor.


Makromarket’te Bahar Temizliği İle Evini Yenile

12 Mayıs ve 20 Haziran 2009 tarihleri arasında Makromarket mağazalarında Makro Kart Gold ile tek seferde Omo, Rinso, Yumoş, Domestos veya Cif markalı ürünlerden 50 TL ve Katları alışveriş yapan müşterilerimiz anında Omo Matik Konsantre 1,5 Kg ve bir adet çekiliş hakkı kazanıyor. Kampanya sonunda düzenlenecek çekilişle 20 kişi Tepe Home’dan 1.000 TL ve 1 kişi de 5.000 TL değerinde Tepe Home’dan hediye çeki kazanma şansı yakalıyor.


Huggies ile Makromarket’te Bebek Şenliği

Huggies markalı ürünlerden alışveriş yapan Makromarket müşterileri hem tatil hem de para puan kazanma şansını yakalıyor.
Makromarket, 12 Mayıs – 20 Haziran tarihleri arasında Makro Kart Gold ile Huggies ürünlerinden en çok alışveriş yapan ilk 10 aileye İKBAL Thermal Resort’tan 3 gece/ 2 kişilik sağlık dolu ve keyifli bir tatil hediye ediyor. Sonraki ilk 40 kişiye de 100 TL değerinde Makro Para Puan veren Makromarket, Huggies müşterilerine kazançlı fırsatlar sunuyor.


Makromarket’ten 100 Kişiye Altın Hediye
Mayıs ayı boyunca müşterilerine birbirinden farklı kampanyalar sunan Makromarket, kazanç kapılarını aralamaya devam ediyor.
12 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Makromarket mağazalarından Makro Kart Gold ile Tursilmatik ürünlerinden en çok alışveriş yapan ilk 3 Makromarket müşterisine yarım altın, sonraki ilk 97 müşteriye de çeyrek altın hediye edilerek altın fırsatlar sunuluyor.


MAKROMARKET
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

İrtibat Tel: 0 312 815 47 05 (pbx)