TÜM HABERLER

Hep ucuz hem de kaliteli ürünleri, şık mağazalarında sunarak müşterilerinin yüzünü güldüren Makromarket, dikkat çekici kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Bundan sonra da Makromarket’te alışveriş “Hep Ucuz Hep Kaliteli”. Üstelik Makromarket’te her Salı, halk pazarı.

Makromarket, müşterilerine sunduğu alışveriş olanakları ve sürekli olarak düzenlediği kampanyalarıyla çekim noktası olmaya devam ediyor. Bundan böyle, “Hep Ucuz Hep Kaliteli” sloganıyla yol alacak olan Makromarket, müşterilerini daha fazla memnun etmek için çabalıyor. Makromarket müşterileri, çarşıda, pazarda, manavda bulamayacakları yüzlerce ürünü, Makromarket’in “Halk Pazarı”ndan en uygun fiyatlarla satın alacak. Salı günleri, mağazalarını “Halk Pazarı” haline getiren Makromarket, en kaliteli ürünleri, en ucuz fiyatlarla, müşterisiyle buluşturuyor.

Sürekli müşteri memnuniyeti için, ucuzluk ve kalitede ısrarcı olan Makromarket, pek çok çalışmaya imza atıyor. Anadolu’nun yerli markası Makromarket, gerçekleştirdiği her çalışmayla, “hizmette çizgi ötesi” anlayışını zorlamaya devam ediyor. Halk pazarı etkinliğiyle Makromarket müşterileri, hem kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla alıyor hem de Makromarket’ten alışveriş yapmanın keyfine varıyor.