TÜM HABERLER

Hizmet ağını Türkiye geneline yayan Makromarket, kalite anlayışını taçlandırmayı sürdürüyor.
Müşterilerin güvenini ve memnuniyetini kazanma konusunda kendini her gün yenileyen ve çalışmalarını bu doğrultuda yürüten Makromarket son olarak Beyaz Bayrak ve Güvenilir Gıda Üretim Yeri Sertifikası aldı.

Malatya’da üretim ve mağazacılık alanında hizmet veren Makromarket, geçtiğimiz günlerde Beyaz Bayrak ve Güvenilir Gıda Üretim Yeri Sertifikası alarak kalitesini ve hizmet anlayışını bir kez daha ortaya koydu. Makromarket’te düzenlenen törende Beyaz Bayrak ve Güvenilir Gıda Üretim Yeri Sertifikası, İl Tarım Müdürü Ahmet Güldal tarafından Makromarket Kayseri Böyle Müdürü Yalçın Taş’a verildi. Tören sırasında konuşma yapan Malatya İl Tarım Müdürü Ahmet Güldal, güvenilir gıda üretimini ve satışını cazip hale getirmek ve işyerlerini teşvik etmek için Beyaz Bayrak uygulaması başlattıklarını anlattı.

Güldal şunları kaydetti: “İl Müdürlüğümüze başvurarak Beyaz Bayrak almak isteyen Makromarket’in başvurusu tarafımızca incelendi, eksikliğinin olmadığı belirlendiğinden Güvenilir Gıda Üretim Yeri Sertifikası ve Beyaz Bayrak almaya hak kazandı.”