TÜM HABERLER

Anadolunun yerli markası Makromarket; Malatya’da Hizmette 1 yılını doldurdu. 1. yıl kutlamaları çerçevesinde Makro Alışveriş Merkezinde muhteşem bir Bahar şenliği düzenledi. 18-19 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen Bahar şenliği kapsamında Makro Alışveriş Merkezinde rengarenk Tiyatro gösterilerinin yanısıra Grup yağmurda Muhteşem bir konser verdi.

Makromarket Malatyalı müşterilere bol eğlencenin dışında iki hafta boyunca şok indirimleri, özel promosyonları ve zengin ikramlarıyla alışveriş dünyasında bir fırsat ve hizmet sunacak. Perakende sektöründe öncü çalışmaları ile fark oluşturan Makromarket; Alışverişi Keyife çevirmenin mutluluğunu yaşıyor.

Malatya Makromarket 5000 m2 satış alanı,55 bini aşkın ürün çeşidi, 20 kasası 80 çalışanı ile Makro Alışveriş Merkezine Makro kalite hizmeti mikro fiyatlarla sunuyor. Kaliteli hizmetten ödün vermeyen Makromarket; Malatyalı müşterilerinde aldığı güçle yaygınlaşıyor.

Makromarket Hizmet Tüm Türkiye sloganı 9 ilde 104 mağazası, 55 bin ürün çeşidi ve 4000’i aşkın çalışanı ile yaygınlaşmaya devam ediyor. Anadolu topraklarında doğan Makromarket Markası; kaliteli hizmet anlayışını hesaplı fiyat stratejisi ile müşterilerine ulaştırmaya ve bu hedef yolunda çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam ediyor.

MAKROMARKET BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
0 312 815 47 05
www.makromarket.net