TÜM HABERLER

"Hizmet tüm Türkiye'ye" sloganıyla mağaza atağına devam eden Makromarket, geçtiğimiz günlerde Kayseri'de iki mağaza birden açtı.

Makromarket, Ofis - Evim mağazalarının konsept değiştirmesiyle birlikte geçtiğimiz günlerde Kayseri'de iki mağaza açılışına birden imza attı. Kayseri'de Alpaslan ve Talas mağazalarının resmi açılışlarını gerçekleştiren Makromarket yatırımlarını sürdüreceğinin sinyallerini verdi.

Tüketicilerin A'dan Z'ye ihtiyaç duyacağı tüm ürünleri bir arada bulundurmaya dikkat eden Makromarket, Talas ve Alpaslan mağazalarında da geleneğini bozmadı. Bölge halkının yoğun ilgi gösterdiği açılış Kayseri Emniyet Müdürü Orhan Özdemir, Kayseri Vali Yardımcısı Mehmet Polat, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve Makromarket Yönetim Kurulu Başkan Şeref Songör'ün katılımıyla gerçekleştirildi.

Açılış nedeniyle uygulanan indirimler, özel promosyonlar, hediyeli satışların yanı sıra Makromarket Çocuk Tiyatrosu'nun gösterileri ve Grup Yağmur konseri gibi birçok aktivite de katılımcıların güzel zaman geçirmesini sağladı.

Makromarket Kayseri Talas mağazası bin 650 metrekare satış alanına sahip, 32 uzman çalışan ve 6 kasayla hizmet verirken, 6 kasaya sahiğ Alpaslan mağazası da 3 bin metrekarelik satış alanında 45 kişiyi istihdam ediyor.

MAKROMARKET
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

İrtibat Tel: 0 312 815 47 05 (pbx)