TÜM HABERLER

Makromarket, Anneler Günü vesilesiyle düzenlediği yemekte, 600 anneyi ve eşlerini ağırladı. Anneler Günü kapsamında gerçekleştirilen bu özel yemekte, müzik ve eğlencenin yanı sıra annelere özel hediyeler de vardı. Kotex, Veet ve Orçay’ın destekleriyle hazırlanan organizasyon, Makromarket müşterisi annelerden yoğun bir ilgi gördü.

Makromarket, geleneksel olarak düzenlediği Anneler Günü yemeği organizasyonunu bu yıl da Abidinpaşa’daki Lale Restoran’ın Orkide Düğün Salonu’nda, göz kamaştırıcı bir ortamda gerçekleştirdi. Müzik eşliğinde başlayan yemek, düzenlenen yarışmalarla devam etti. Yarışmaların sonucunda, 1. anneye, 70 ekran televizyon; 2. anneye, 55 ekran televizyon; 3. anneye 37 ekran televizyon ve 10 anneye de Sinbo’dan küçük ev aletleri hediye edildi.
Hediyelerin dağıtılmasının ardından, anneler için özel olarak hazırlanmış görkemli Anneler Günü pastası kesildi.

Anneler Günü’nün anlam ve öneminin anlatıldığı konuşmaların yapıldığı ve şiirlerin okunduğu etkinlik, Makromarket Tiyatro Ekibi’nin gösterileriyle devam etti. Anneler Günü Yemeği, davetli konukların eğlenceli danslarıyla sona erdi.

Makromarket’in geleneksel olarak düzenlediği bu anlamlı etkinlik için anneler Makromarket’e teşekkürlerini sundular. Mağazalarında her zaman kaliteli hizmet sunan Makromarket, müşterilerinin özel günlerini kutlamayı ve onlarla birlikte olmayı ihmal etmiyor. Düzenlediği kampanyalar ve etkinliklerle müşterilerinin her zaman yanında bulunan Makromarket, yemeğin yanı sıra, mağazalarında da annelere özel indirimler uyguluyor. En değerli varlıklarımız olan annelerimizin bu en anlamlı gününde yanında buluna Makromarket, her yıl düzenlediği yemek organizasyonuyla bu anlamlı günü daha anlamlı kılıyor.
MAKROMARKET
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

İrtibat Tel: 0 312 815 47 05 (pbx)